Závodníci

A tým

Náš A tým se účastní veškerých národních pohárů, Grand Prix a MČR. Trénují podle rozvrhu závodního oddílu plus mají své individuální tréninky. Vydávají ze sebe maximum a předávají své zkušenosti dalším závodníkům.

MAREK ANDRAŠI

Kategorie: Senior -67 kg
Zkušenostní stupeň: 2. kyu
Marek začal aktivně závodit před 5 lety. Před tím se technicky rozvíjel a vyzkoušel svých prvních pár závodů. Jeho úplně první závody byly v Hustopečích na národním poháru. Dnes se připravuje na mezinárodní soutěže a během toho zvládá trénovat své žáky. Mezi jeho sny se řadí dotáhnout to co nejvýš a tím má na mysli sám sebe a i náš oddíl.

KLÁRKA FICHNOVÁ

Kategorie: Juniorka +59 kg
Zkušenostní stupeň: 2. kyu
Klárka, stejně jako její kolegové Marek a Honza, závodí v klubu 5 let. Řadí se k nejlepším závodníkům a dle našeho názoru také k nejtvrdším. Nezalekne se žádné výzvy a rozhodně se nešetří, mnohdy se snaží cvičit i přes svůj práh bolesti. Klárka momentálně oznámila pauzu od závodění, což je pro klub celkem nešťastné, avšak doufáme a věříme, že se k tomu brzy vrátí.

JAN KUBALA

Kategorie: senioři -67 kg; U21 -67 kg
Zkušenostní stupeň: 3. kyu
Jan je aktivním závodníkem 5 let. Za tu dobu v klubu vyrostl a nabyl svých zkušeností, které předává ostatním závodníkům. Obsazuje medailové posty a vydává ze sebe maximum, řadí se tímto mezi naše nejlepší závodníky stejně jako jeho kolega v kategorii Marek Andraši.

HANA REBLJANOVÁ

Kategorie: seniorka - 61 kg; U21 -61 kg
Zkušenostní stupeň: 4. kyu
Hanka patří k našim nově příchozím do A týmu. Zatím nemá tolika zkušeností, ale rozhodně má vůli, chuť a správné nasazení. Můžeme říct, že Hanka má jednoznačně týmového ducha. Snaží se ostatní motivovat, podporovat a cvičí s nimi. Mnohdy také vypomáhá s trénováním ostatním trenérům.

B tým

B tým se skládá z nových závodníků, kteří mají za sebou teprve prvních pár soutěží. Účastní se především krajských přeborů, wakizaši cupu a nižších národních soutěží. U talentovanějších závodníků zkoušíme zavést účast na jejich prvních národních pohárech.

MICHAELA ANDRAŠIOVÁ

Kategorie: Juniorka +59
Zkušenostní stupeň: 6. kyu

MATĚJ UHÝREK

Kategorie:
Zkušenostní stupeň: 6. kyu

ROBERT KŘÍŽ

Kategorie: dorostenec
Zkušenostní stupeň: 6. kyu

ADAM UHÝREK

Kategorie:
Zkušenostní stupeň: 5. kyu

FILIP DOUBEK

Kategorie: dorostenec
Zkušenostní stupeň: 5. kyu